Jums ir daudz un aktīvu sekotāju sociālajos tīklos. tīkli?

Trendai.lt – El. Tirdzniecības platforma, kas nodrošina jums stabilu ienākumu avotu, drošu iepirkšanos un labākos produktu piedāvājumus jūsu sekotājiem!

Lapas saturs

Par Trendai.lt veikalu

Mēs visi zinām, ka Amerika ir slavena ar to, ka tā ir pasaulē lielākā patērētāju nācija, tāpēc visus jaunākos izgudrojumus un ierīces tā saņem pirmā. Lietuvā dažādi jauninājumi ienāk daudz vēlāk, bieži vien paiet gadi vai pat vairāki gadi, līdz beidzot ieraugām to, ko citi uzskata par diezgan “novecojušu”, parastajos veikalos. Mēs Trendai.lt uzskatām, ka ikviens lietuvietis ir pelnījis piekļuvi inovatīviem, augstas kvalitātes produktiem, kas padara dzīvi vieglāku, patīkamāku un ērtāku.

Trendai.lt Misija

Mūsu mērķis ir rūpīgi sekot līdzi jaunākajām tendencēm un modes tendencēm ASV un visā pasaulē un būt pirmajiem, kas saviem klientiem piedāvā labāko produktu klāstu visās kategorijās: no elektronikas un modes aksesuāriem līdz mājas dekoriem, sporta un fitnesa precēm, precēm bērniem, precēm mājdzīvniekiem, skaistumkopšanas un higiēnas precēm, kā arī dāvanām un rotājumiem. Katrs produkts tiek rūpīgi atlasīts, ņemot vērā tā kvalitāti, funkcionalitāti un pieejamību, lai nodrošinātu, ka mūsu klienti saņem vislabāko cenas un kvalitātes attiecību.

Trendai.lt no konkurentiem atšķiras ar mūsu apņemšanos sasniegt izcilību - mēs nepārtraukti cenšamies uzlabot savus produktus, pakalpojumus un klientu pieredzi, lai būtu soli priekšā. Ar Trendai.lt jūs varat būt droši, ka jūsu sekotāji saņems labākos produktus par vislabākajām cenām!

Trendai.lt - Sadarbojieties un izmēģiniet jaunākās tendences!

Kā Trendai.lt partnerim jums būs iespēja popularizēt mūsu inovatīvos un kvalitatīvos produktus saviem sekotājiem. Mēs piedāvājam plašu tendences noteicošo produktu klāstu dažādās kategorijās, piemēram, inovatīvus e-ekrānus un e-veikalus. Bērnu rotaļlietas, kā arī sporta un fitnesa aprīkojums, elektronikas jauninājumi, mājas elektronika, mode un aksesuāri, dāvanas un daudz kas cits.

Izmēģiniet trending produktus

Iegūstiet ekskluzīvu piekļuvi jaunākajām tendencēm un inovatīviem produktiem, pirms tie nonāk tirgū.

Stabils ienākumu avots, kas balstīts uz rezultātiem

Sadarbojieties ar Trendai.lt un gūstiet stabilus ienākumus, izmantojot mūsu partneru programmu.

Ekskluzīvas atlaides jūsu sekotājiem

Sniedziet saviem sekotājiem ekskluzīvas atlaides un akcijas augstas kvalitātes Trendai.lt produktiem.

Labākie piedāvājumi un konkurētspējīgas cenas

Iegūstiet labākos produktu piedāvājumus un baudiet konkurētspējīgas cenas ar Trendai.lt.

Nostipriniet savu personīgo briedumu

Stipriniet savu personīgo zīmolu, reklamējot augstas kvalitātes produktus, kas atsaucas jūsu auditorijā.

Iegūstiet jaunus potenciālos sekotājus

Jūs paplašināsiet savu tvērumu un piesaistīsiet jaunus sekotājus, jo mēs ieguldīsim papildu līdzekļus jūsu videoklipa popularizēšanā.

Ilgtermiņa sadarbības iespējas

Mēs meklējam veiksmīgu, uzticamu un uz rezultātiem orientētu ilgtermiņa sadarbību.

Trendai.lt komandas regulārs atbalsts

Saņemiet īpašu atbalstu un konsultācijas no Trendai.lt komandas visas sadarbības laikā, nodrošinot vienmērīgu sadarbību.

Pašlaik pieejami Trendai.lt produkti

Prasības sadarbībai

Ir vairāk nekā 10 000 aktīvu sekotāju? Vai jūs varat izveidot kvalitatīvu pārskatu par produktu no tā izjaukšanas līdz izmantošanai un ieguvumiem? – Produktu no sadaļas “Pašlaikaktuālie Trendai.lt produkti” mēs nosūtīsim BEZMAKSAS!

*Sadarbības mērķis ir sasniegtais rezultāts, tāpēc mēs varam vienoties par atlaidēm pirmajam produktam tiem, kam ir mazāk sekotāju, un pārējiem produktiem atkarībā no rezultāta, kas sasniegts pēc tam, kad sociālajos tīklos ir publicēts pirmais produkta pārskats.

Sadarbības metodes

Bartera apmaiņa

Tiem, kas atbilst mūsu kritērijiem, mēs piedāvājam bartera sadarbības pieeju. Sadarbības ietvaros mēs nosūtīsim jums atlasītus produktus no mūsu sadaļas "Trendai.lt produkti, kas šobrīd pieejami sadarbībai" apmaiņā pret kvalitatīvu produkta atsauksmi. Videopārskatam ir jāietver iepakojuma izjaukšana, produkta funkciju un priekšrocību prezentācija un dažas minūtes ilgs augstas izšķirtspējas video.

Komisija

Papildus bartera sadarbībai mēs piedāvājam arī komisijas naudas pelnīšanas partnerības. Izmantojot šo metodi, jūs saņemsiet komisijas maksu par katru pārdošanu, kas veikta, izmantojot jūsu unikālo saiti vai atlaižu kodu. Tas ne tikai sniedz jūsu auditorijai ekskluzīvas atlaides, bet arī ļauj jūsu sekotājiem atbalstīt jūs par jūsu radīto saturu. Esam gatavi apspriest komisijas maksu un panākt abpusēji izdevīgu vienošanos.

Mēs augstu vērtējam detalizētas un labi sagatavotas produktu recenzijas, kas izceļ mūsu produktu īpašības un unikālā veidā iepazīstina auditoriju ar tām, filmējot produkta lietošanu. Lielākiem profiliem ar ļoti nozīmīgu auditoriju mēs varam piedāvāt atlasītos produktus pilnīgi bez maksas, kā arī segt piegādes izmaksas.

Mūsu apņemšanās

Trendai.lt mēs sadarbību uztveram nopietni. Mēs esam apņēmušies piedāvāt plašu augstas kvalitātes produktu klāstu un nodrošināt jums un jūsu sekotājiem nevainojamu pieredzi. Mūsu mērķis ir veidot ilgtermiņa attiecības ar mūsu ietekmīgajiem pārstāvjiem, kuri nodrošina labus pārdošanas rezultātus, piedāvājot pastāvīgu atbalstu, savlaicīgu saziņu un pastāvīgu inovatīvu reklāmas produktu piegādi.

Pievienojoties mūsu partneru programmai, jums būs pieejams plašs visā pasaulē populāru produktu klāsts un iespēja iesaistīt savu auditoriju ar aizraujošiem piedāvājumiem. Neatkarīgi no tā, vai tā ir bartera apmaiņa vai uz komisijas maksu balstīta sadarbība, mēs novērtējam jūsu radošumu, autentiskumu un centību nodrošināt vērtīgu saturu saviem sekotājiem.

Partnerības programmas reģistrācija

Prekių paieška

Produktu meklēšana

Mēs augstu vērtējam jūsu konfidencialitāti

Mēs izmantojam sīkfailus, lai uzlabotu jūsu pārlūkošanas pieredzi, rādītu jums personalizētas reklāmas vai saturu un analizētu mūsu datplūsmu. Noklikšķinot uz “Pieņemt visu”, jūs piekrītat mūsu sīkfailu izmantošanai. Plašāku informāciju varat atrast mūsu Sīkfailu politikas lapā.