Konfidencialitātes politika

Rediģēts un derīgs no: 2023-01-01

Ievads

Trendi.lv e-pasts.Trendi.lv viena no mūsu galvenajām prioritātēm ir mūsu apmeklētāju privātums. Šajā privātuma politikas dokumentā ir izklāstīti Trendi.lv apkopotās un reģistrētās informācijas veidi un tas, kā mēs to izmantojam. Ja jums ir vēl kādi jautājumi vai vēlaties saņemt vairāk informācijas par mūsu konfidencialitātes politiku, lūdzu, sazinieties ar mums pa šādu adresi. E-pasts: info@Trendi.lv . Šī privātuma politika attiecas tikai uz mūsu darbībām tiešsaistē un attiecas uz mūsu vietnes apmeklētājiem saistībā ar informāciju, ko viņi kopīgo un/vai ko Trendi.lv apkopo. Šī politika neattiecas uz informāciju, kas apkopota ārpus interneta vai izmantojot citus kanālus, kas nav šī vietne.

Piekrišana

Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat mūsu konfidencialitātes politikai un piekrītat tās noteikumiem.

Vācamā informācija

Pieprasītā personiskā informācija un tās pieprasīšanas iemesli jums tiks paskaidroti brīdī, kad mēs pieprasīsim personisko informāciju. Ja jūs sazināties ar mums tieši, mēs varam saņemt papildu informāciju par jums, piemēram, jūsu vārdu, e-pasta adresi, tālruņa numuru, jebkuras mums nosūtītās ziņas saturu un/vai pielikumus, kā arī jebkuru citu informāciju, ko jūs varētu izvēlēties sniegt. Reģistrējoties kontā, mēs varam lūgt sniegt kontaktinformāciju, piemēram, jūsu vārdu, uzņēmuma nosaukumu, adresi, e-pasta adresi un tālruņa numuru.

Kā mēs izmantojam jūsu informāciju

Savākto informāciju mēs izmantojam dažādos veidos, tostarp: – lai nodrošinātu, pārvaldītu un uzturētu mūsu vietni; – lai uzlabotu, pielāgotu un attīstītu mūsu vietni; – lai izprastu un analizētu, kā jūs izmantojat mūsu vietni; – lai izstrādātu jaunus produktus, pakalpojumus, funkcijas un funkcionalitāti; – lai sazinātos ar jums tieši vai ar mūsu partneru starpniecību, tostarp klientu apkalpošanas, atjauninājumu un citas ar vietni saistītas informācijas, mārketinga un reklāmas nolūkos; – lai nosūtītu jums e-pastus par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni; – lai sniegtu jums informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni; – lai sniegtu jums informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni; – lai sniegtu jums informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni; – lai nodrošinātu jums informāciju par mūsu vietni. Krāpšanas atklāšana un novēršana;

Žurnāla faili

Trendi.lv ievēro standarta procedūru žurnālu failu izmantošanai. Šie faili reģistrē apmeklētājus, kad viņi apmeklē vietnes. Visi hostinga uzņēmumi to veic kā daļu no hostinga pakalpojumu analīzes. Žurnāla failos apkopotā informācija ietver interneta protokola (IP) adreses, pārlūkprogrammas veidu, interneta pakalpojumu sniedzēju (ISP), datuma un laika zīmogu, atsauces/izvades lapas un, iespējams, klikšķu skaitu. Šie dati neattiecas uz personiski identificējamu informāciju. Šīs informācijas mērķis ir analizēt tendences, administrēt vietni, izsekot lietotāju pārvietošanos vietnē un apkopot demogrāfisko informāciju.

Reklāmas partneru privātuma politika

Šajā sarakstā var atrast katra Trendi.lv reklāmas partnera privātuma politiku. Trešo pušu reklāmu serveri vai reklāmu tīkli izmanto tādas tehnoloģijas kā sīkdatnes, JavaScript vai tīmekļa bākas, kas tiek izmantotas attiecīgajās reklāmās un saitēs, kuras tiek rādītas vietnē Trendi.lv un nosūtītas tieši lietotāja pārlūkprogrammā. Šādā gadījumā tie automātiski saņem jūsu IP adresi. Šīs tehnoloģijas tiek izmantotas, lai novērtētu savu reklāmas kampaņu efektivitāti un/vai pielāgotu reklāmas saturu, ko redzat apmeklētajās vietnēs. Lūdzu, ņemiet vērā, ka Trendi.lv nav piekļuves vai kontroles pār šīm sīkdatnēm, ko izmanto trešo pušu reklāmdevēji.

Trešo pušu konfidencialitātes politikas

Trendi.lv privātuma politika neattiecas uz citiem reklāmdevējiem vai vietnēm. Tāpēc, lai iegūtu sīkāku informāciju, iesakām iepazīties ar šo trešo pušu reklāmu serveru konfidencialitātes politiku. Tajā var būt norādīta to prakse un instrukcijas, kā atteikties no konkrētām iespējām. Sīkfailus varat atspējot, izmantojot individuālās pārlūkprogrammas opcijas. Plašāku informāciju par to, kā pārvaldīt sīkfailus ar konkrētām tīmekļa pārlūkprogrammām, skatiet attiecīgo pārlūkprogrammu tīmekļa vietnēs. Mūsu konfidencialitātes politika ir izveidota, izmantojot Business Media Privātuma politikas konstruktoru.

CCPA privātuma tiesības

Saskaņā ar CCPA patērētājiem cita starpā ir tiesības: – pieprasīt, lai uzņēmums, kas vāc patērētāja personas datus, atklāj, kādas kategorijas un konkrētus personas datus tas ir vācis par patērētāju. – pieprasīt uzņēmumam dzēst visus uzņēmuma savāktos personas datus. – pieprasīt uzņēmumam, kas pārdod patērētāja personas datus, nepārdot patērētāja personas datus. Ja iesniedzat pieprasījumu, mums ir viens mēnesis laika, lai sniegtu atbildi. Ja vēlaties izmantot kādu no šīm tiesībām, lūdzu, sazinieties ar mums.

VDAR datu aizsardzības tiesības

Mēs vēlamies pārliecināties, ka esat informēts par visām savām tiesībām saistībā ar datu aizsardzību. Katram lietotājam ir šādas tiesības: piekļuves tiesības – jums ir tiesības pieprasīt savu personas datu kopijas. Par šo pakalpojumu mēs varam iekasēt nelielu maksu. Tiesības uz labošanu – jums ir tiesības lūgt mums labot jebkādu informāciju, kas, jūsuprāt, ir neprecīza. Jums ir arī tiesības pieprasīt papildināt informāciju, ko uzskatāt par nepilnīgu. Tiesības uz dzēšanu – noteiktos apstākļos jums ir tiesības pieprasīt, lai mēs dzēšam jūsu personas datus. Tiesības ierobežot apstrādi – noteiktos apstākļos jums ir tiesības pieprasīt, lai mēs ierobežojam jūsu personas datu apstrādi. Tiesības iebilst pret apstrādi – ar zināmiem nosacījumiem jums ir tiesības iebilst pret savu personas datu apstrādi. Tiesības uz datu pārnesamību – jums ir tiesības noteiktos apstākļos pieprasīt, lai mēs pārsūtām savāktos datus citai organizācijai vai tieši jums. Ja iesniedzat pieprasījumu, mums ir viens mēnesis laika, lai sniegtu atbildi. Ja vēlaties izmantot kādu no šīm tiesībām, lūdzu, sazinieties ar mums.

Informācija par to, kā vietni izmanto bērni

Vēl viena prioritāte ir nodrošināt, lai bērni, izmantojot internetu, būtu aizsargāti. Mēs aicinām vecākus un aizbildņus uzraudzīt, piedalīties un/vai kontrolēt viņu darbības tiešsaistē. Trendi.lv sconsciously nevāc nekādu personisko informāciju no bērniem, kas jaunāki par 13 gadiem. Ja uzskatāt, ka jūsu bērns mūsu vietnē ir iesniedzis šādu informāciju, mēs aicinām jūs nekavējoties sazināties ar mums, un mēs darīsim visu iespējamo, lai nekavējoties dzēstu šādu informāciju no mūsu ierakstiem.

Sazinieties ar mums, ja jums ir kādi jautājumi

Trendi.lv info@Trendi.lv Eu

Prekių paieška

Produktu meklēšana

Mēs augstu vērtējam jūsu konfidencialitāti

Mēs izmantojam sīkfailus, lai uzlabotu jūsu pārlūkošanas pieredzi, rādītu jums personalizētas reklāmas vai saturu un analizētu mūsu datplūsmu. Noklikšķinot uz “Pieņemt visu”, jūs piekrītat mūsu sīkfailu izmantošanai. Plašāku informāciju varat atrast mūsu Sīkfailu politikas lapā.